אודות

בית > אודות

אודות הקבוצה

וילאר אינטרנשיונל בע"מ היא חברה ציבורית שפועלת בתחום הבנייה, היזמות והנדל"ן המניב, ומגלמת חמישה עשורים של עשייה ובנייה בכל רחבי הארץ וגם בחו"ל. החברה נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א על פי שווי של כ-2.8 מיליארד ש' (נכון לנובמבר 2022).

החברה הוקמה ב-1975 ונרכשה בסוף שנות ה-80 בידי שלמה טיסר ז"ל. במרץ 1993 הונפקה החברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב והיא נמצאת בצמיחה מתמדת. החל ממאי 2022 מתן טיסר, בנו של שלמה, מכהן כמנכ"ל. החברה מתנהלת בעולם תחרותי ודינמי, ומפגינה יצירתיות יזמית ועסקית תוך שמירה על גישה יזמית סולידית ועל איתנות פיננסית. מאז הנפקתה,  החברה נקטה במהלכים משמעותיים להרחבת הפעילות בתחום הנדל"ן המניב – שרותי ארכיב, יזום ובנייה של פרויקטים לתעשייה ומגורים, השכרת ציוד בנייה, ועוד.

קבוצת וילאר דוגלת במתן פתרונות איכותיים, חדשניים יצירתיים ומתוחכמים ללקוחותיה, תוך התאמה מירבית לצרכיהם ושמירה על אמינות והגינות עסקית. קבוצת וילאר רואה בהון האנושי את אחד הנכסים הגדולים והאיכותיים ביותר של החברה – מאות העובדים בקבוצה, מתכננים, יועצים חיצוניים וספקים הולכים איתה "יד ביד" במשך שנים רבות. הערך המוסף של ההון האנושי, המקצועיות רבת-השנים, האמינות והשקיפות בהתנהלות מולם – הם אלה שמאפשרים לוילאר ולחברות הקבוצה להמשיך לצמוח כל העת בשוק תחרותי תוך כדי הסתמכות על יסודות איתנים.

יחד עם העשייה העסקית וכחלק מהדאגה לחברה הישראלית של המחר קבוצת וילאר מקפידה על קיומם של קשרים הדוקים לקהילה, בעיקר באזורי פריפריה, ע"י תמיכה בארגונים חברתיים מתוך ראיית החשיבות בצמצום פערים בחברה.